Flow Glass logo
Profesjonalizm i przystępne ceny

Flow Glass to przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm. Firma prowadzona przez doświadczonego szklarza Łukasza Zawadzkiego  powstała w 2011 roku. Praca z tak wymagającym materiałem jak szkło wymaga precyzji, wyczucia i wiedzy o jego właściwościach. Te umiejętności zdobywa się latami, dlatego warto korzystać z usług zaufanych fachowców. A w firmie Flow Glass pracują tylko tacy. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów ze szkła, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. 

Jak działamy

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie ofertowe. Jeśli nie masz jeszcze gotowego projektu, służymy radą i doświadczeniem. 

Pomiary i wycena

Weźmiemy po uwagę wszystkie twoje wymagania i postaramy się przygotować najbardziej korzystną ofertę.  Po wykonaniu u Ciebie szczegółowych pomiarów przygotowujemy wycenę usługi.

Produkcja

W zależności od poziomu skomplikowania twojego zamówienia, terminy realizacji mogą być różne, jednak dołożymy wszelkich starań, aby były jak najkrótsze.

Montaż

Termin montażu ustalamy z uprzedzeniem. Zapewniamy, że nasza profesjonalna ekipa zostawi po sobie porządek.

Montaż

Do wszystkich naszych produktów zapewniamy montaż wykonany przez naszą profesjonalną ekipę.

Gwarancja

Udzielamy dwuletniej gwarancji na okucia i wszystkie elementy mechaniczne. Reklamacji nie podlegają zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne szkła po montażu.

Send message via your Messenger App
Scroll to Top
Scroll to Top