Galeria Realizacji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kabiny Prysznicowe

Kabiny prysznicowe i parawany łazienkowe wykonujemy z najlepszej jakości szkła i okuć. Podczas projektu służymy naszym doświadczeniem, aby zastosować rozwiązania, które pozwolą cieszyć się naszymi produktami przez lata. Precyzyjnie przygotowane i solidnie zamontowane kabiny i parawany zapewnią komfort podczas użytkowania nawet najbardziej wymagającym klientom.

Szkła Kuchenne

Zastosowanie szkła na ścianie między szafkami w kuchni to dość nowe rozwiązanie, które jest dostępne na rynku od kilku lat. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj paneli szklanych montowanych między szafkami w kuchni i fartuchy ochronne. Specjalizujemy się w montażu szkła lakierowanego, błyszczącego lacobel i matowego matelac.

Lustra Ozdobne

Unikalne lustro przygotowanie specjalnie do Twojego pomieszczenia nada wyjątkowego  mu charakteru. Wykonujemy lustra o dowolnym kształcie i kolorze z elementami ozdobnymi i podświetleniem led. 

Inne projekty

Oprócz produktów szklanych do kuchni i łazienki jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt według specyfikacji klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju ściany szklane, obudowy kominków czy stoliki.  

Send message via your Messenger App
Scroll to Top
Scroll to Top